INFADEMY AKADEMİ

 

INFADEMY Akademi eğitim programları tamamen ücretsizdir, sadece Profesyonel eğitimlerini tamamlamış öğrencilerimiz için geçerlidir.

 

Bu eğitim programımıza katılabilmek için, Akademimiz bünyesinde, almış olduğunuz profesyonel eğitimlerin sonunda gireceğiniz INFADEMY AKADEMİ SINAVI’ndan başarılı bir şekilde geçtiğiniz takdirde ve INFADEMY ile yapacağınız menajerlik ve marka işbirlikleri anlaşması üzerine dahil olabilirsiniz.

 

Bu eğitim programları sayesinde almış olduğunuz profesyonel eğitimleri, daha da geliştirerek uygulamalı ve ileri seviye teknikleri ile daha fazla bilgi sahibi olacağınız uzmanlık alanlarınızı belirleyeceğiniz, network’unuzu genişletebileceğiniz, markalarla işbirlikleri, iş imkanları, kariyer planlaması gibi bir çok konuda kendinize katacağınız değerler ile birlikte hazırladığımız bir akademi programıdır.

 

INFADEMY Akademi eğitimlerine hak kazanan öğrenciler için hazırladığımız eğitim programları ve uygulamalı atölye eğitimleri hakkında detaylı bilgiye ve Bu eğitimleri alan öğrencilerimizin, INFADEMY ile yapacağı, menajerlik ve marka işbirlikleri anlaşmaları hakkında bilgiye [email protected] üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bu eğitim programları’nın kapsamında aşağıdaki eğitimlerimiz yer almaktadır;

- İleri Seviye Fotoğraf/Video Eğitimi

- İleri seviye Marka Yönetimi ve Pazarlama Eğitimi

- İleri Seviye kişisel Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi