DİJİTAL REKLAM YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Dijital reklam yönetimi sayesinde internetin en büyük sosyal medya mecralarını ve en büyük arama motoru olan Google’ı kullanarak ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz. 

Müşteri kitlenizi sosyal medya kanallarınıza veya websitenize yönlendirerek ürün veya hizmet tanıtımı veya ürünlerinizin satışını sağlayabilirsiniz. Reklam yönetimini yaptığımız sosyal medya kanalları

- Google Adwords Reklamları 
- Facebook Reklamları 
- Instagram Reklamları 
- Twitter Reklamları 
- Linkedin Reklamları

Reklam Danışmanlığı Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler;

Hedef Kitle Analizi 
Ulaşmak istediğiniz müşterilere en kısa yoldan ulaşmak ve en etkili mesajı vermek için hedef kitlenizin analizini gerçekleştiriyoruz. Analiz sırasında kitlenizin  yaşam döngüsünü oluşturuyoruz.

Reklam Tasarım Çalışmaları 
Google Adwords, Facebook, Instagram ve diğer reklam kanallarına uygun olarak ölçülerde hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarım çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi 
Facebook üzerinden beğeni, içerik öne çıkarma,, yönlendirme video, potansiyel müşteri ve yeniden pazarlama reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Instagram Reklam Yönetimi 
Instagram üzerinden fotoğraf öne çıkartma, video öne çıkartma, story ve çoklu görsel öne çıkarma reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Google Adwords Reklam Yönetimi 
Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Youtube Reklam Yönetimi 
Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview  video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile;
- Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
- Kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması 
- Etkin raporlama ve kampanya yorumlaması 

Sayesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz. Pazar araştırması yapıyor, kampanyalar ve promosyonlar yaratarak hedef kitlenizi ve sosyal medya hesaplarınızı canlı tutuyoruz.