KURUMSAL

Düşle. Çalış. Yarat

Dijital çağda hayal ettiğiniz kariyer planlaması ve kişisel markanızın yönetimi konusunda, hem almanız gereken eğitim programları, hem alanında uzman kişilerden alacağınız danışmanlık hem de bu işi profesyonel bir meslek haline dönüştürmeniz için gereken her şey infademy’de.

images

Alanında Uzman Kişilerden Eğitim Alın.

Kişisel markanızın yaratım süreçlerinden, kişisel sosyal medya hesabınızın nasıl yönetileceğine kadar, Temel fotoğrafçılık eğitiminden, video çekim tekniklerine, İş planlamasından, zaman yönetimine kadar, çeşitli eğitim programları ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projeler ve yaratmak istediğiniz kişisel markanızla ilgili eğitimler alanında uzman kişiler ile birlikte infademy’de.

images

Danışmanlık Hizmetlerine Göz Atın.

Mevcut var olan kişisel markanız veya dijital imajınız ile ilgili veya kişisel sosyal medya hesaplarınızın profil veya reklam yönetimi ile ilgili, kendi alanında kendini kanıtlamış, sizin markanızı veya hesaplarınızı mevcut durumundan çok daha iyi bir seviyeye taşıyacak olan danışmanlarımız ile fikir alışverişi yapın. .

images

Menajerlik Hizmetlerimiz ile Kafanız Rahat..

Markalar ve firmalar ile olan işbirliklerinizi yönetmek, hukuki ve mali olarak haklarınızı korumak ve gerekli bağlantıları sağlamak. Özel davet ve etkinliklerde yer almanız, kendi alanınızda başarılı olan kişilerle bir araya gelerek network’ünüzü genişletmeniz ve en önemlisi iyi bir kariyer ve uzmanlık planınız olmasını sağlamak infademy ile artık çok kolay.

Aklınıza takılan her soru için

Lütfen alanında uzman olan danışmanlarımızdan bilgi alın.