MARKA İŞBİRLİKLERİ HİZMETLERİ

 

Infademy, markaları ve sosyal medya fenomenleri olarak bilinen influencer’ları bir araya getirerek dijital pazarlamaya yeni bir kimlik kazandırıyor. Markanızın ihtiyaçları doğrultusunda uçtan uca projeler yönetmek yanı sıra markalara yönelik bir işbirliği platformu ve influencer’ların da dahil olduğu bir hizmet veriyor.

 

Bu hizmet sayesinde Influencer veya Influencer adaylarının markalarla buluşması, onların adına gerekli tüm işlemlerin yapılması, proje hazırlanma süreci, paylaşım ve raporlama sürecinde de yanlarında olarak Influencer veya Influencer adaylarına destek veriyoruz. Aynı zamanda markaların da doğru influencer’lar ile çalışmalarına olanak sağladığımız ortak bir platform oluşturmuş oluyoruz.

 

Pazarlama hedefleri doğrultusunda farklı markalarla iş birliği stratejileri oluşturup, karşılıklı fayda esaslı iş fikirlerinizi, iş birliklerine dönüştürüyoruz.

 

 

NASIL BAŞVURURUM ?

INFADEMY ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuz iletildikten sonra INFADEMY temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

 

Marka işbirliklerimizden faydalanmak için lütfen anketimizi doldurarak, sistemimize dahil olmak için başvurun.