Kariyer/Uzmanlık Planlama

 

Bünyemiz de kayıtlı olan influencer veya influencer adaylarımızın dijitalleşen dünyada uzmanlık alanlarını keşetmelerine yardımcı olarak, kendilerine bir kariyer planı yapmalarında yardımcı oluyoruz.

 

Kariyer ve Uzmanlık planlama hizmetlerinin yalnızca iş arama süreciyle ilgili olduğu şeklinde bir düşünce vardır. Fakat iş aramaya başlamadan önce kişilerin geleceklerini planlamaları için yapmaları gereken çok şey vardır. Herkes için kariyer planlama süreci kendi deneyim, ilgi, yetenek ve değerlerine göre farklıdır.

 

Kişiler eğitimlerinin ister ilk ister son döneminde, kariyer hedefleri belli ya da belirsiz olsun kariyer seçimlerini uygulamalarında, öz farkındalıklarını artırmada, yeni kariyer seçeneklerini keşfetmede, bilgi, beceri ve deneyim kazanmaları iş hayatları için çok önemli olacaktır.

 

INFADEMY ailesi olarak, Influencer adaylarımızın geleceklerini planlamarında ve bu planlarını gerçekleştirmek için attıkları her adımda yanlarında olmak için elimizden geleni yapıyor, onların dijital kariyerlerini oluşturmalarında, adeta bir rehber ve kılavuz hizmeti sağlıyoruz.

 

NASIL BAŞVURURUM ?

INFADEMY ile görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki ''Hemen Başvur'' butonuna tıklayarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Başvurunuz iletildikten sonra INFADEMY temsilcileri kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.